Football |
Suède - 2.div Norrland |
05/11 12:00 |
Bodens v Ytterhogdals IK
|
|
View
|
|
Football |
Norvège - Division 3 - Groupe 5 |
05/11 12:00 |
Gjelleraasen v Skjetten
|
|
View
|
|
Football |
Suède - 2.div Norra Götaland |
05/11 12:00 |
Grebbestads IF v Vanersborgs FK
|
|
View
|
|
Football |
Suède - 2.div Västra Götaland |
05/11 12:00 |
BK Astrio v Qviding FIF
|
|
View
|
|
Football |
Norvège - Division 3 - Groupe 5 |
05/11 12:00 |
Bjorkelangen v Hodd 2
|
|
View
|
|
Football |
Chine - Super League |
05/11 12:00 |
Beijing Guoan v Meizhou Hakka
|
|
View
|
|
Football |
République tchèque - Ligue Espoirs |
05/11 12:00 |
Viktoria Plzen - U19 v FC Trinity Zlin U19
|
|
View
|
|
Football |
Lituanie - A Lyga |
05/11 12:00 |
FK Dainava Alytus v FK Transinvest
|
|
View
|
|
Football |
Sweden Juniorallsvenskan |
05/11 12:00 |
Brommapojkarna U19 v Hacken
|
|
View
|
|
Football |
FNL 2, Groupe 2B |
05/11 12:00 |
Chelyabinsk v Peschanokopskoye
|
|
View
|
|
Football |
FNL 2, Groupe 2B |
05/11 12:00 |
Metallurg Lipetsk v SK Rotor Volgograd
|
|
View
|
|
Football |
FNL 2, Groupe 2B |
05/11 12:00 |
Rodina-2 v Krasnodar-2
|
|
View
|
|
Football |
FNL 2, Groupe 2B |
05/11 12:00 |
Torpedo Miass v Irtysh Omsk
|
|
View
|
|
Football |
Lituanie - 1 Lyga |
05/11 12:00 |
FK Atmosfera v FK Kauno Zalgiris II
|
|
View
|
|
Football |
Lituanie - 1 Lyga |
05/11 12:00 |
FK Riteriai v FK Ekranas
|
|
View
|
|
Football |
Pervaya Liga |
05/11 12:00 |
Volna Pinsk v Belchina Bobrouïsk
|
|
View
|
|
Football |
FNL 2, Groupe 2B |
05/11 12:00 |
Orenburg 2 v Uralets Nizhny Tagil
|
|
View
|
|
Football |
FNL 2, Groupe 2B |
05/11 12:00 |
Lada-Tolyatti v FK Akron-M Tolyatti
|
|
View
|
|
Football |
FNL 2, Groupe 2B |
05/11 12:00 |
Nosta Novotroitsk v Rubin-2
|
|
View
|
|
Football |
FNL 2, Groupe 2B |
05/11 12:00 |
FC Nizhniy Novgorod-2 v Amkar Perm
|
|
View
|
|
Football |
FNL 2, Groupe 2B |
05/11 12:00 |
FC Volna Nizhny Novgorod v Ural-2
|
|
View
|
|
Football |
Lettonie - 1. Liga |
05/11 12:00 |
FK Smiltene/BJSS v Valmiera FC II
|
|
View
|
|
Football |
Lettonie - 1. Liga |
05/11 12:00 |
Marupes SC v JFK Ventspils
|
|
View
|
|
Football |
FNL 2, Groupe 2B |
05/11 12:00 |
Sochi v Spartak 2
|
|
View
|
|
Football |
République tchèque - Div 1 - Femmes |
05/11 12:00 |
Pardubice - Femmes v Viktoria Plzen - Femmes
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Danmarksserien - Relégation |
05/11 12:00 |
AB Tarnby v Slagelse
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Danmarksserien - Relégation |
05/11 12:00 |
Næstved IF 2 v Ringsted IF
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Danmarksserien - Relégation |
05/11 12:00 |
Herlev v Ledoje-Smorum Fodbold
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Division 2 |
05/11 12:00 |
Aarhus Fremad v Gladsaxe
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Division 2 |
05/11 12:00 |
Middelfart v Nykobing
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Division 2 |
05/11 12:00 |
Skive v Hellerup IK
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Division 2 |
05/11 12:00 |
Fremad Amager v Brabrand
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Division 3 |
05/11 12:00 |
Young Boys FD v IF Lyseng
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Division 3 |
05/11 12:00 |
Oure FA v Holstebro
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Danmarksserien - Promotion |
05/11 12:00 |
Skjold v Allerod
|
|
View
|
|
Football |
Seconde Division |
05/11 12:00 |
Pyunik 2 v Urartu Yerevan 2
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Danmarksserien - Relégation |
05/11 12:00 |
Fjordager IF v Varde IF
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Danmarksserien - Relégation |
05/11 12:00 |
Hedensted IF v VRI
|
|
View
|
|
Football |
Éthiopie - Premier League |
05/11 12:00 |
Hawassa City FC v Sidama Bunna
|
|
View
|
|
Baseball |
1. Bundesliga, Playoffs |
05/11 12:00 |
Heidenheim v Buchbinder
|
|
View
|
|
Football |
Seconde Division |
05/11 12:00 |
FC Nikarm v Andranik
|
|
View
|
|
Football |
Kenya - Premier League |
05/11 12:00 |
Kariobangi Sharks v Sofapaka FC
|
|
View
|
|
Football |
Kenya - Premier League |
05/11 12:00 |
Ulinzi Stars v Muhoroni FC - Espoirs
|
|
View
|
|
Football |
Kenya - Premier League |
05/11 12:00 |
Bandari FC v Posta Rangers
|
|
View
|
|
Handball |
Suède - Eliteserien - Femmes |
05/11 12:00 |
IK Savehof - Femmes v Skara HF - Femmes
|
|
View
|
|
Handball |
Suède - Eliteserien - Femmes |
05/11 12:00 |
Skuru IK - Femmes v Onnereds HK - Femmes
|
|
View
|
|
Handball |
Super League Femmes |
05/11 12:00 |
CSKA Moscow v Astrakhan
|
|
View
|
|
Football |
Kazakhstan - Premier League |
05/11 12:00 |
Turan v Zhetysu
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Division 1 |
05/11 12:00 |
Sonderjyske v AaB
|
|
View
|
|
Futsal |
Superliga |
05/11 12:00 |
Uhta v Generacija
|
|
View
|
|
Tennis |
ATP - Rome - Doubles Hommes |
05/11 12:00 |
Korda/Thompson v Ram/Salisbury
|
|
View
|
|
Tennis |
WTA - Rome - Doubles Femmes |
05/11 12:00 |
Kato/Kichenok v Kenin/Mattek-Sands
|
|
View
|
|
Handball |
Danemark - Handboldligaen - Femmes |
05/11 12:00 |
Équipe Esbjerg - Femmes v Herning-Ikast - Femmes
|
|
View
|
|
Football |
Angleterre - Premier League 2 |
05/11 12:00 |
Arsenal - U21 v Chelsea - U21
|
|
View
|
|
Football |
Finlande - Kolmonen |
05/11 12:00 |
RiPS v TiPS
|
|
View
|
|
Football |
Finlande - Kolmonen |
05/11 12:00 |
LehPa v NiemU
|
|
View
|
|
Football |
Finlande - Kolmonen |
05/11 12:00 |
MuSa v IFK Mariehamn II
|
|
View
|
|
Tennis |
ATP - Rome |
05/11 12:00 |
Dominik Koepfer v Frances Tiafoe
|
|
View
|
|
Tennis |
ATP - Rome |
05/11 12:00 |
Roberto Carballes Baena v Alex De Minaur
|
|
View
|
|
Tennis |
WTA - Rome |
05/11 12:00 |
Beatriz Haddad Maia v Madison Keys
|
|
View
|
|
Tennis |
ATP - Rome |
05/11 12:00 |
Arthur Fils v Alexandre Muller
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Barrages - Femmes |
05/11 12:00 |
Aalborg BK v Odense Q - Femmes
|
|
View
|
|
Football |
Danemark - Barrages - Femmes |
05/11 12:00 |
Naestved HG - Femmes v Osterbro IF - Femmes
|
|
View
|
|
Football |
République tchèque - 3. Ligy |
05/11 12:00 |
FK Usti nad Labem v SK Sokol Zapy
|
|
View
|
|
Football |
Allemagne - Verbandsliga |
05/11 12:00 |
Brandenburger SC Süd 05 v SV Grun-Weiss Lubben
|
|
View
|
|
Football |
Égypte - Seconde Division B |
05/11 12:00 |
El Mansoura v Sporting Alexandria
|
|
View
|
|
Football |
Angleterre - Development League 2 |
05/11 12:00 |
Crewe - U21 v Charlton - U21
|
|
View
|
|
Football |
Croatie - Ligue U19 |
05/11 12:00 |
Dinamo Zagreb - U19 v HNK Cibalia - U19
|
|
View
|
|
Football |
Syrie - Supercoupe |
05/11 12:00 |
Tishreen v Al Futowa
|
|
View
|
|
Courses hippiques |
Greyville (SA) |
05/11 12:00 |
Greyville (Afrique du Sud) (Course 1) v
|
|
View
|
|
Tennis de table |
République tchèque - Liga Pro |
05/11 12:00 |
David Szotek v Borek Moravec
|
|
View
|
|
Tennis de table |
République tchèque - Liga Pro |
05/11 12:00 |
Marek Cejka v Radim Jaros
|
|
View
|
|
Tennis de table |
République tchèque - Liga Pro |
05/11 12:00 |
Jaroslav Martinek v Roman Buric
|
|
View
|
|
Tennis de table |
République tchèque - Liga Pro |
05/11 12:00 |
Tomas Barta v Michal Varecka
|
|
View
|
|
Tennis de table |
Setka Cup |
05/11 12:00 |
Andrii Vasylets v Bogdan Panchenko
|
|
View
|
|
Fléchettes |
European Tour 6 |
05/11 12:00 |
Ryan Searle v Jermaine Wattimena
|
|
View
|
|
Basketball |
Turquie - EBBL |
05/11 12:00 |
UNSPED Spor v Falcon Atletik
|
|
View
|
|
Tennis |
Challenger - Prague - Doubles Hommes |
05/11 12:00 |
Barnat/Hrazdil v Schnaitter/Wallner
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - W75 Trnava - Doubles Femmes |
05/11 12:00 |
Jakupovic/Santamaria v Erjavec/Zidansek
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - W75 Prague - Doubles Femmes |
05/11 12:00 |
Fourlis/Salkova v Akugue/Seidel
|
|
View
|
|
Volleyball |
Algérie - 1A - Femmes |
05/11 12:00 |
Widad Ain Taya Women v NR Saidali - Femmes
|
|
View
|
|
Football |
Brésil - Ligue U20 |
05/11 12:00 |
Bahia de Feira - U20 v Catuense BA - U20
|
|
View
|
|
Esports |
DOTA2 - RES Regional EU |
05/11 12:00 |
Spider Pigzs v L1ga Team
|
|
View
|
|
Badminton |
Denmark Challenge - Doubles Hommes |
05/11 12:00 |
Lau/Lee v Boe/Kjaer
|
|
View
|
|
Tennis de table |
WTT - Saudi Smash |
05/11 12:00 |
Chuqin Wang v Patrick Franziska
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - M15 Doboj - Doubles Hommes |
05/11 12:00 |
Matsuda/Sueoka v Jakic/Poljicak
|
|
View
|
|
Tennis |
Challenger Mauthausen |
05/11 12:00 |
Francisco Comesana v Lucas Pouille
|
|
View
|
|
Esports |
SCII - World Team League |
05/11 12:00 |
Twisted Fairy v Berserker eSports
|
|
View
|
|
Esports |
CS2 - Good Game-ligaen |
05/11 12:00 |
Nordix Esport v Wizard esports
|
|
View
|
|
Esports |
CS2 - CCT Europe - Série 2 |
05/11 12:00 |
Metizport v BB Team
|
|
View
|
|
Football |
Coupe du Tajikistan |
05/11 12:00 |
FK Istiqlol Dushanbe v Fk Ravshan Kulob
|
|
View
|
|
Esports |
Crossfire - CFHL |
05/11 12:00 |
Evolution Power v 5KS
|
|
View
|
|
Tennis de table |
TT Elite Series |
05/11 12:00 |
Lukasz Nadolski v Slawomir Dosz
|
|
View
|
|
Volleyball |
Algérie - 1A - Femmes |
05/11 12:00 |
Widad Amel Aintaya - Femmes v NR Saidali - Femmes
|
|
View
|
|
Rugby à XV |
République tchèque - Extraliga |
05/11 12:00 |
Praga v RC Dragon
|
|
View
|
|
Beach-volley |
Beach Pro Tour - Pingtan - Femmes |
05/11 12:00 |
Numwong/Veeradakittikarn v Matauatu/Lawac
|
|
View
|
|
Beach-volley |
Beach Pro Tour Madrid |
05/11 12:00 |
Sowa/Just v Rudol/Lejawa
|
|
View
|
|
Football |
République tchèque - Div 1 - Femmes |
05/11 12:00 |
Slovan Liberec - Femmes v Slavia Prague - Femmes
|
|
View
|
|
Courses de lévriers |
AUS The Meadows |
05/11 12:01 |
Course 6 The Meadows v
|
|
View
|
|
Courses de lévriers |
Monmore |
05/11 12:02 |
Monmore (Course 7) v
|
|
View
|
|