10/21 08:00 |
54 |
Filin, Pavel v Lukstins, Gustavs
|
6-2,3-6,6-2
|
10/21 08:00 |
54 |
Zharyn, Dzianis v Goles Babic, Marko
|
3-6,2-6
|
10/21 08:00 |
54 |
Khomentovskiy, Matvey v Tuukkanen, Aleksi
|
4-6,1-6
|
10/21 08:00 |
54 |
Maiga, Riccardo v Jonathan Stenberg
|
3-6,6-4,4-6
|
10/21 08:00 |
54 |
Minin, Matvey v Sekulic, Milos
|
4-6,5-7
|
10/21 08:00 |
54 |
Bratholm, Simen Sunde v Klimov, Philipp
|
4-6,3-6
|
10/30 10:00 |
29 |
Ivanov, Vladimir v Kenneth Raisma
|
4-6,3-6
|
10/29 11:30 |
28 |
Igoshin, Alexander v Kenneth Raisma
|
3-6,6-7
|
10/29 09:00 |
28 |
Zhyrmont, Dzmitry v Ivanov, Vladimir
|
3-6,7-6,2-6
|
10/28 14:00 |
27 |
Kenneth Raisma v Stabins, Krisjanis
|
7-5,7-5
|
10/28 12:30 |
27 |
Ivanov, Vladimir v Basso, Andrea
|
6-2,6-4
|
10/28 11:00 |
27 |
Mark Whitehouse v Igoshin, Alexander
|
6-2,3-6,4-6
|
10/28 11:00 |
27 |
Zhyrmont, Dzmitry v Fabian, Patrik
|
6-3,6-3
|
10/27 14:30 |
26 |
Kenneth Raisma v Siimar, Mattias
|
6-1,6-4
|
10/27 13:00 |
26 |
Ivanov, Vladimir v Lusti, Oskar
|
6-0,6-0
|
10/27 12:00 |
26 |
Kapric, Denis v Fabian, Patrik
|
4-6,4-6
|
10/27 11:00 |
26 |
Alexander Vasilenko v Mark Whitehouse
|
5-7,6-7
|
10/26 13:30 |
26 |
Emulins, Rihards v Igoshin, Alexander
|
6-3,3-6,2-6
|
10/26 13:00 |
26 |
Zhyrmont, Dzmitry v Kristjan Tamm
|
6-3,4-6,6-3
|
10/26 11:00 |
26 |
Stabins, Krisjanis v Nedelko, Ivan
|
6-3,6-7,6-3
|
10/26 11:00 |
26 |
Saar, Karl Kiur v Basso, Andrea
|
6-4,3-6,2-6
|
10/25 15:00 |
25 |
Kozyukov, Vitaly v Kenneth Raisma
|
3-6,6-3,3-6
|
10/25 13:20 |
25 |
Mark Whitehouse v Dudockin, Daniel
|
6-1,6-1
|
10/25 13:00 |
25 |
Alexander Vasilenko v Pavlov, Anton
|
6-4,7-5
|
10/25 11:00 |
25 |
Vinsant, Shane v Basso, Andrea
|
3-6,7-6,3-6
|
10/25 09:20 |
25 |
Ivanov, Vladimir v Elbaz, Shahar
|
6-1,6-0
|
10/25 09:15 |
25 |
Hermans, Mats v Fabian, Patrik
|
1-6,2-6
|
10/25 08:00 |
25 |
Grinvalds, Roberts v Saar, Karl Kiur
|
2-6,4-6
|
10/25 08:00 |
25 |
Tadas Babelis v Kapric, Denis
|
2-6,1-6
|
10/24 15:00 |
25 |
Zhyrmont, Dzmitry v Siimar, Kristofer
|
6-0,6-0
|