03/05 10:00 |
- |
Lokomotiv-Tsivs
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
L |
3-2
|
03/04 07:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Belogorye-2
|
W |
3-0
|
03/02 08:00 |
- |
Universitet Nizhnevartovsk
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
L |
3-1
|
03/01 07:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Nova-2
|
L |
1-3
|
02/11 10:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Nova-2
|
W |
3-0
|
02/09 15:30 |
- |
Nova-2
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
W |
1-3
|
02/08 15:30 |
- |
Belogorye-2
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
L |
3-0
|
01/19 13:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Yaroslavskiye Medvedi
|
W |
3-1
|
01/18 13:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Yenisei Krasnoyarsk II
|
L |
0-3
|
12/13 05:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Kuzbass-2
|
W |
3-1
|
12/12 11:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Lokomotiv-Tsivs
|
L |
2-3
|
12/11 09:00 |
- |
Kuzbass-2
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
W |
2-3
|
12/10 07:00 |
- |
Lokomotiv-Tsivs
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
L |
3-1
|
11/21 07:00 |
- |
Berkuty Urala UFA
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
L |
3-2
|
11/20 10:30 |
- |
Zenit Uor Kazan
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
W |
1-3
|
11/03 15:00 |
- |
Universitet Nizhnevartovsk
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
L |
3-2
|
11/02 15:00 |
- |
Zvezda Yugri Surgut
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
W |
0-3
|
10/13 14:51 |
- |
Zenit-2
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
W |
2-3
|
10/12 13:00 |
- |
Dynamo-2 Leningrad Oblast
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
W |
2-3
|
03/26 10:52 |
- |
Yenisei Krasnoyarsk II
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
W |
0-3
|
03/23 16:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Kuzbass-2
|
W |
3-0
|
03/22 16:00 |
- |
Zenit Uor Kazan
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
W |
0-3
|
03/21 14:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Lokomotiv-Tsivs
|
W |
3-0
|
03/07 04:00 |
- |
Berkuty Urala UFA
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
W |
0-3
|
03/06 06:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Zenit Uor Kazan
|
W |
3-2
|
03/04 08:00 |
- |
Yenisei Krasnoyarsk II
v
Dinamo-Olimp Moscow
|
W |
1-3
|
03/03 10:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Lokomotiv-Tsivs
|
L |
0-3
|
03/02 06:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Kuzbass-2
|
L |
2-3
|
02/08 08:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Neftyanik-2 Youth
|
W |
3-1
|
02/07 10:00 |
- |
Dinamo-Olimp Moscow
v
Berkuty Urala UFA
|
W |
3-0
|